Oferujemy najwyższej klasy noże i narzędzia tnące dopasowane do wymagań Twojej produkcji.

Dowiedz się więcej

Precyzyjne cięcie to podstawa w introligatorskim fachu. Dlatego oferujemy Państwu tylko najlepsze noże do cięcia papieru. Dzięki dostępnym różnym rodzajom stali, dopasujesz noże do papieru zarówno do swojej maszyny, jak również do zadania jakiemu ma podołać.

Noże do papieru oferta Mix Graf

Oferujemy noże do papieru, wszystkich dostępnych na rynku gilotyn, m.in. takich jak:

Realizujemy również zamówienia na noże do papieru, nietypowe, wykonywane na podstawie rysunku bądź wzorca. Przy takich zleceniach, tak jak w przypadku noży katalogowych, również dobierzemy odpowiedni materiał do potrzeb Twojej produkcji. 

Odpowiednio dobrane, pozwolą cieszyć się perfekcyjnie wykonanym cięciem. Noże do papieru muszą być nie tylko idealnie dopasowane do urządzenia i rodzaju produkcji, ale również prawidłowo “zaopiekowane” kiedy już będą wymagały ostrzenia po stępieniu. Oddając je do jednej z naszych szlifierni nie musisz się o nic martwić - noże trafiają do specjalistów w branży. 

Jeżeli zatem szukasz odpowiednich noży do papieru - to zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu coś dla siebie i swojej firmy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl