Filtruj wyniki
Producent

W procesie bigowania, niezwykle ważna jest precyzja. W celu prawidłowego wykonania zagięć w materiale wykorzystuje się bigi oraz kontrbigi. W naszej ofercie znajdą Państwo kontrbigi o różnych wymiarach, dzięki czemu będziecie je mogli dopasować do swoich potrzeb.

Jakie kontrbigi znajdziecie w sklepie Mix Graf?

Posiadamy szeroką ofertę kontrbig w naszym sklepie. Dostępny asortyment jest w różnych rozmiarach, a także różnego rodzaju, jak:

  • standardowe,
  • podwójne,
  • mini,
  • asymetryczne.

Doskonale wiemy, że proces bigowania musi być wykonywany precyzyjnie, aby osiągnąć zamierzony efekt. Kontrbigi dostępne w sklepie MIX GRAF wykonane są z niezwykłą starannością, przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości.

Oferowane przez nas kontrbigi znajdziecie w rozmaitych wymiarach. W katalogu podajemy jedynie przykładowe, typowe wymiary kontrbig. Jeśli poszukujesz innego rozmiaru, odezwij się do nas, na pewno dobierzemy odpowiedni produkt. 

Profesjonalne wyposażenie zakładów introligatorskich

Jeżeli poszukujecie innych podzespołów i akcesoriów do swojego przedsiębiorstwa, to w naszej ofercie znajdziecie także noże do cięcia papieru, kleje introligatorskie czy szpalty, a także wiele więcej! Zobaczcie, co jeszcze możemy Wam zaoferować! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl